Filtruj

Praca Specjalista Ds Marketingu - Gorlice

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Marketingu

nowa oferta
BEFLEXI SP. Z O.O.BEFLEXI SP. Z O.O.
Gorlice

Wymagania: Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania do pracy Kreatywność i umiejętność generowania innowacyjnych pomysłów Znajomość narzędzi i technik marketingowych Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, gotowość do pracy pod presją czasu Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętno...

11.05.202411.05.2024

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITASPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA
Gorlice

Zakres obowiązków: Organizacja i koordynacja pracy zespołu; Nadzorowanie sprawnego działania hurtowni; Pozyskiwanie nowych odbiorców. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe - 3 lata na podobnym stanowisku (m...

09.05.202409.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej

ONLINE MARKETING HELP SP. Z O.O.ONLINE MARKETING HELP SP. Z O.O.
Jasło

Marzysz o karierze Przedstawiciela Handlowego ale nie masz jeszcze dużego doświadczenia na tym stanowisku? Rozpocznij swoją przygodę ze światem sprzedaży pomagając naszym Doradcom w umawianiu i przeprowadzaniu spotkań z klientami! Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej Zakres obowiązków: Wsparcie n...