Filtruj

Praca Specjalista Ds Marketingu - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

EMILIAEMILIA
Koszalin

Kogo poszukujemy?Specjalisty ds. Mediów Społecznościowych Poszukujemyosobykreatywneji zaangażowanejdo poprowadzenia firmowychmediów społecznościowychorazpromocjimarki iproduktów związanych ze sprzątaniemprofesjonalnymoraz domowym. Obowiązki: Prowadzenie kampanii marketingowych na platformach społ...

15.04.202415.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Specjalista ds. marketingu i eCommerce

ALLFOOD SP. Z O.O.ALLFOOD SP. Z O.O.
Koszalin

- budowania wizerunku firmy, tworzenie materiałów marketingowych, - prowadzenie strony WWW oraz sklepu internetowego, w tym regularna aktualizacja treści, - organizacja i prowadzenie kampanii informacyjnych i społecznych w social mediach, - tworzenie i redagowanie materiałów promocyjnych oraz inform...

12.04.202412.04.2024

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

HOTEL DELFIN SP. Z O.O.HOTEL DELFIN SP. Z O.O.
Dąbki

Zakres obowiązków: określanie strategii i promocji, obsługa , opieka i rozliczenia ofert grupowych, reprezentowanie i promowanie marki firmy Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - niemiecki (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, pismo: A2 - niższy średnio zaawansowany) j...

07.05.202407.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0406 s