Filtruj

Praca Specjalista Ds Marketingu - Zamość

Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK SP. Z O.O.BPO NETWORK SP. Z O.O.
Zamość

BPO NETWORK Sp. z o.o.Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, s...

29.04.202429.04.2024

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW ROBOTNIK W ZAMOŚCIUSPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW ROBOTNIK W ZAMOŚCIU
Zamość

Zakres obowiązków: Analiza ofert handlowych, negocjowanie umów handlowych oraz nadzór nad ich realizacją. Prowadzenie analiz w zakresie sprzedaży towarów, poziomu cen, zapasów oraz realizacji promocji. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - umiejętność pracy w zespole um...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DS. PRODUKCJI W DZIALE MARKETINGU

Zamość

Zakres obowiązków: Kontrola nad realizacją produkcji piekarskiej pod względem technicznym wykonywania surowców, opakowań i materiałów. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - dobra organizacja pracy umiejętność - umiejętnośc zarządzania zespołem umiejętność - komunikatywno...

24.04.202424.04.2024