Filtruj

Praca Specjalista Ds Sprzedazy - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Zostań Specjalistą ds. sprzedaży! Praca bez doświadczenia.

nowa oferta
CCIG GROUPCCIG GROUP
Kielce

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group. Do naszego biura w Kielcach poszukujemy kandydatów na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta. Należysz do osób komunikatywnych, nie boisz się wyzwań i chcesz posta...

02.05.202402.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży - Kielce

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Kielce

Twój zakres obowiązków: Sprzedaż produktów i rozwiązań z zakresu zarządzania flotą pojazdów Identyfikacja potrzeb klienta i budowanie długotrwałych relacji biznesowych Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji Indywidualne dopasowywanie rozwiązań do potrzeb klienta Bieżące ś...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. sprzedaży - Kielce

Kielce

Twój zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów firmowych Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i kosztorysów sprzedawanych usług Organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe Stałe poszerzanie bazy Klientów oraz opieka nad obecnymi Klientami firmy na ...