Filtruj

Praca Specjalista Ds Zakupow Kupiec - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy specjalista ds. zakupów (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Swidnik k Lublina

Zakres obowiązków: prowadzenie procesu zakupowego zgodnie z wewnętrznymi procedurami, zarządzanie istniejącymi umowami, rozwiązywanie problemów transakcyjnych, zapewnienie prawidłowego działania łańcucha dostaw w celu zapewnienia ciągłości produkcji, realizacja KPI ustalanych przez biznes, bieżąca w...

03.05.202403.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Specjalista ds. zakupów

JMP FLOWERS GRUPA PRODUCENTÓW SP. Z O.O.JMP FLOWERS GRUPA PRODUCENTÓW SP. Z O.O.
Lublin

Specjalista ds. zakupów Twój zakres obowiązków wsparcie Kupca w realizacji procesów zakupowych wprowadzanie danych do systemy SAP przygotowywanie raportów i zestawień uzupełnianie baz danych kontrola zgodności faktur z zamówieniami Nasze wymagania dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel - p...

29.04.202429.04.2024

Specjalista ds. Zakupów Komponentów Paszowych

ILLUSTRO SZKOLENIA DORADZTWO GRZEGORZ RIPPELILLUSTRO SZKOLENIA DORADZTWO GRZEGORZ RIPPEL
Lublin

Specjalista ds. Zakupów Komponentów Paszowych Twój zakres obowiązków Zakup komponentów paszowych zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem Negocjowanie cen, terminów oraz innych warunków dostaw Monitorowanie rynku komponentów paszowych i analiza trendów cenowych Aktywnie poszukiwanie i rozbudowywanie bazy...

26.04.202426.04.2024