Filtruj

Praca Specjalista Ds Zakupow Kupiec - Ostrów

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. zakupów

DZIAŁ ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMIDZIAŁ ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI
Ostrów Wielkopolski

POLSKI TABOR SZYNOWY - WAGON SP. Z O.O. Spółka z grupy kapitałowej Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., należąca do grona krajowych i zagranicznych producentów wagonów kolejowych, w związku z dynamicznym rozwojem działalności zatrudni pracowników do realizacji kontraktów na budowę, modernizację, naprawę...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Zakupów

ADAMS GROUPADAMS GROUP

Specjalista ds. Zakupów Twój zakres obowiązków Tworzenie planów zakupowych i realizacja procesu zakupowego Budowanie i zarządzanie relacjami z dostawcami, sporządzanie oceny dostawców Aktywne poszukiwanie nowych dostawców i kanałów zakupowych Prowadzenie negocjacji z dostawcami (warunki zakupu, cena...

29.02.202429.02.2024

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Ujazd

Zadania: realizacja procesów zakupowych oraz współpraca z centralnym działem zakupów poszukiwanie nowych dostawców i negocjacje handlowe współpraca z dostawcami w zakresie realizowanych zamówień Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zakupy materiałów technicznych) znajomość języka...

30.04.202430.04.2024