Filtruj

Praca Specjalista Ds Zakupow Kupiec - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. zakupów

nowa oferta
INTER TRADE SP. Z O.O.INTER TRADE SP. Z O.O.
Rzeszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sporządzanie zapytań ofertowych do dostawców negocjacje warunków handlowych z dostawcami wskazanie potencjalnego dostawcy na podstawie zebranych ofert nadzór nad wysłanymi zamówieniami, terminowością dostaw zlecanie wyrobów do produkcji pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych...

04.05.202404.05.2024

Specjalista ds. zakupów z językiem angielskim

nowa oferta
GRH POLSKAGRH POLSKA
Rzeszów

Specjalista ds. zakupów z językiem angielskim at GRH Polska / Pracuj w Sprzedaży Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne. Specjalista ds. zakupów z językiem angielskim Lokalizacja:Rzeszów Ogłoszenie Bezpośrednie Szczegóły oferty: Posiadasz doświadczenie w związane z pracą Kupca - Specjalisty...

Młodszy specjalista ds. zakupów materiałów elektrycznych

nowa oferta
GRUPA590GRUPA590
Rzeszów

W związku z dynamicznym rozwojem działu zakupów w firmie GC Energy poszukujemy Młodszego specjalisty ds. zakupów materiałów elektrycznychZapewniamy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B pracę stacjonarną w siedzibie firmy od pon do pt w godzinach 8-16 możliwość przystąpienia do pr...

02.05.202402.05.2024