Filtruj

Praca Specjalista Ds Zakupow Kupiec - Strzelce Opolskie

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. zakupów

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Strzelce Opolskie

Zadania: realizacja procesów zakupowych oraz współpraca z centralnym działem zakupów poszukiwanie nowych dostawców i negocjacje handlowe współpraca z dostawcami w zakresie realizowanych zamówień Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zakupy materiałów technicznych) znajomość języka...

05.05.202405.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Specjalista ds. Zakupów: Chorula

nowa oferta
JULIA LACHOWICZJULIA LACHOWICZ
Chorula

Heidelberg Materials to lider w produkcji cementu w Polsce i jeden z największych producentów betonu towarowego i kruszyw.Do spółki Górażdże Cement poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów Miejsce pracy: Chorula Zakres obowiązków: organizacja i prowadzenie przetargów w zakre...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Toszek