Filtruj

Praca Specjalista Kontroli Jakosci - Kurzętnik

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. kontroli jakości

Kurzętnik

Zadania: Kontrola zgodności wykonania wyrobu (głównie konstrukcje stalowe spawane) z dokumentacją techniczną na poszczególnych etapach produkcji Kontrola jakości spoin oraz podstawowych wymiarów detali stalowych Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych ukierunkowanych na poprawę jakości wy...

11.03.202411.03.2024

Młodszy specjalista ds. BHP i Lean Manufacturing

WOK SP. Z O.O.WOK SP. Z O.O.
Brodnica

WOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Brodnicy to prężnie rozwijająca się firma z polskim kapitałem. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości tektury falistej i opakowań kartonowych. Ponad 30 letnie doświadczenie na rynku opakowań! W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stan...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. sprzedaży

M.FONDERSKAM.FONDERSKA
Nowe Miasto Lubawskie

Firma Jawor-Parkiet jest jednym z największych w Polsce producentem naturalnych podłóg drewnianych. Siedziba firmy mieści się w Nowym Mieście Lubawskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Nowoczesna linia produkcyjna, stałe wsparcie architektów i designerów, wnikliwa kontrola jakości pomagają tworz...

15.04.202415.04.2024
od 4300 zł