Filtruj

Praca Specjalista Kontroli Jakosci - Śmiłowo

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Zarządzania Systemami i Kontroli Jakości

ZAKŁAD ROLNICZO PRZEMYSŁOWY FARMUTIL HS S. A.ZAKŁAD ROLNICZO PRZEMYSŁOWY FARMUTIL HS S. A.
Śmiłowo

Obowiązki: Kontrola i nadzór nad jakością produktu gotowego. Nadzór nad systemem HACCP, systemami zarządzania jakością i systemami zrównoważonego rozwoju.. Analiza kluczowych dla spółki wskaźników jakościowych. Nadzór nad jakością sprzedawanych produktów orazuczestnictwo w procesie reklamacyjn...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Kontroli Jakości

CITRONEXCITRONEX
Ryczywół

Polskie Pomidory SA jest wiodącym producentów warzyw szklarniowych w Polsce. Stawiamy nie tylko na technologie, ale także na ekologiczne rozwiązania. Nasze nowoczesne kompleksy umożliwiają produkcję szczególnie wymagających odmian warzyw i owoców – przed wszystkim w okresie zimowym. Ich jakość od w...

08.05.202408.05.2024

Praca technolog spożywczy

KLAUDYNA.KLAUDYNA.
Wysogotowo

Producent żeli spożywczych zatrudni technologa- specjalistę w branży spożywczej. Wymagamy : \t•\tmin. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa w przemyśle spożywczym\u2028 \t•\tnadzór nad procesem produkcyjnym\u2028 \t•\tprowadzenie systemu kontroli jakości i przygotowywanie firmy d...

30.04.202430.04.2024
od 5500 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie