Filtruj

Praca Specjalista Magazynowy - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. zakupów

nowa oferta
INTER TRADE SP. Z O.O.INTER TRADE SP. Z O.O.
Stargard

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sporządzanie zapytań ofertowych do dostawców negocjacje warunków handlowych z dostawcami wskazanie potencjalnego dostawcy na podstawie zebranych ofert nadzór nad wysłanymi zamówieniami, terminowością dostaw zlecanie wyrobów do produkcji pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych...

03.05.202403.05.2024

Specjalista do spraw kontroli jakości zbóż - Laborant/ka

BAT AGRAR SP. Z O.O.BAT AGRAR SP. Z O.O.
Stargard

BAT Agrar Sp. z o.o . wcześniej ATR Agrohandel od ponad 25 lat wspiera polskie rolnictwo. Pomaga rolnikom w maksymalizacji zysków z uprawy roli, dostarczając środki ochrony roślin, nawozy i materiał siewny oraz kupując płody rolne. Dołącz do nas, jeżeli posiadasz: wykształcenie min. średnie o prof...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magister Farmacji

nowa oferta
DR.MAX POLSKADR.MAX POLSKA
Goleniów

Magister Farmacji Miejsce pracy: Goleniów Twój zakres obowiązków sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru monitorowanie stanów w magazynie aptecznym Nasze wymagania posiadasz wykształcenie farmaceutyczne ora...