Filtruj

Praca Specjalista Ochrony - Stalowa Wola

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży prod. finans.-kasjer-SKOK Chmielewskiego

MIROSŁAWAMIROSŁAWA
Stalowa Wola

Zakres obowiązków: sprzedaż kredytów, pożyczek, kart i innych produktów finansowych, rozmowy sprzedażowe, doradztwo, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Od kandydatów oczekujemy: łatwości w tworzeniu pozytywnych relacji z Klientami, otwartości na nowe r...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. ochrony środowiska

AGENCJA REKRUTACYJNA CONTESSAAGENCJA REKRUTACYJNA CONTESSA
Nowa Dęba

Oferta Pracy: Specjalista ds. Ochrony Środowiska Lokalizacja: Chmielów (podkarpackie)️ Etat: Pełny etatWymagania:• Wykształcenie kierunkowe w zakresie ochrony środowiska• Znajomość przepisów z zakresu prawa ochrony środowiska i gospodarki odpadami, w szczególności znajomość przepisów dotyczących mię...