Filtruj

Praca Specjalista Psychoterapii Uzaleznien - Stanomino

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Specjalista Psychoterapii Uzaleznien Stanomino - inne oferty pracy
1-2 z 2 ofert pracy

SPECJALISTA PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ

SPZOZ WOJEWÓDZKI OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIENIA OD ALKOHOLU I WSPÓŁUZALEŻNIENIA W STANOMINIESPZOZ WOJEWÓDZKI OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIENIA OD ALKOHOLU I WSPÓŁUZALEŻNIENIA W STANOMINIE
Stanomino

Zakres obowiązków: Prowadzenie psychoterapii uzależnień Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - biegła obsługa komputera z obsługą internetu staż pracy ogółem - lata: 2 [Inne] : Certyfikat terapeuty uzależnień...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca

STOWARZYSZENIE MONARSTOWARZYSZENIE MONAR
Rymań

Opis oferty pracy:Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Kamieniu Rymańskim zatrudni osobę na stanowisku specjalisty terapii uzależnień oraz instruktora terapii uzależnieńWymagany certyfikat terapeuty uzależnień lub realizowanie procesu certyfikacji.Atutem będzie:- wykształcenie kier...

16.03.202416.03.2024