Filtruj

Praca Specjalista Rekrutacji - Siedlce

Specjalista ds. księgowości, kadr i płac - osoby z orzeczeniem

nowa oferta
FUNDACJAFUNDACJA
Siedlce

Fundacja Heros prowadzi rekrutację na szkolenie pn. „Specjalista ds. księgowości, kadr i płac” realizowane w ramach projektu pn. „Klucz do sukcesu II” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Po szkoleniu oferujemy staż zawodowy oraz pomoc w uzyskani...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomoc audytora terenowego

nowa oferta
SYLWIASYLWIA
Siedlce

Opis stanowiska: Jesteśmy firmą zajmującą się usługami związanymi z OZE. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko Pomoc audytora. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za wykonanie: pomiarów budynku mieszkalnego oraz niezbędnej dokumentacji zdjęciowej, któ...

14.05.202414.05.2024

Pracownik Magazynu Komponentów - Jedlanka

nowa oferta
DEFTRANS SP. Z O.O.DEFTRANS SP. Z O.O.
Jedlanka

OPIS .Deftrans to polska firma z blisko dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości mebli łazienkowych i kuchennych. Obecnie zespół Deftrans tworzy ponad 500 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników. Produkujemy około 100 tysięcy sztuk mebli w skali miesiąca dla odbiorc...