Filtruj

Praca Specjalista Sem - Częstochowa

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalista / Specjalistka ds. e-commerce

PAULINAPAULINA
Częstochowa

Twój zakres obowiązków Opracowywanie i wdrażanie strategii e-commerce, w tym planowanie działań marketingowych, kampanii promocyjnych i analizy konkurencji; Tworzenie i regularne aktualizowanie ofert produktów na Allegro oraz innych marketplace'ach. Tworzenie atrakcyjnych i szczegółowych opisów p...

03.06.202403.06.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

ROMBOR SP. Z O.O.ROMBOR SP. Z O.O.
Częstochowa

Zakres obowiązków: Obsługa zamówień w e-sklepie; wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu e-commerce. prowadzenie działań marketingowych przy wykorzystaniu SEO,SEM, cocial media, FB ADS; wprowadzanie produktów na strone internetową, analiza rynku i konkurencji Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w ...

27.05.202427.05.2024