Filtruj

Praca Specjalista Serwisu - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds obsługi klienta

nowa oferta
WOODMARKETWOODMARKET
Radom

SPECJALISTA DS OBŁSUGI KLIENTA Zakres obowiązków ; Kompleksowa opieka oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów do współpracy - gotowość do prowadzenia rozmów handlowo - marketingowych z klientem przez telefon oraz email. Przygotowywanie ofert sp...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent/Asystentka biura

REKRUTACJA TEKSADOREKRUTACJA TEKSADO
Radom

OPIS: Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej na rynku pozycji w sektorze oświetlenia zewnętrznego (słupy oświetleniowe, prefabrykaty betonowe, oświetlenie led) poszukuję Specjalisty ds. sprzedaży. Do Twoich obowiązków należało będzie: obsługa Klientów (telefoniczna i internetowa), obsł...

28.03.202428.03.2024

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

DTGDTG
Radom

Opis stanowiska:- obsługa sklepu internetowego i serwisów aukcyjnych,- wprowadzanie produktów do sklepu internetowego,- realizacja zamówieńWymagania:- umiejętność szybkiego uczenia się.- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów- biegła obsługa komputera i internetu, - dobra organizacja pra...

18.03.202418.03.2024