Filtruj

Praca Specjalista Social Media - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

HOTEL SŁONECZNY MŁYNHOTEL SŁONECZNY MŁYN
Bydgoszcz

ZADANIA: Realizacja projektów w segmencie współpracy korporacyjnej. Współpraca z segmentem Klientów B2B. Tworzenie i wdrażanie planów marketingowych. Przygotowywanie i redagowanie tekstów marketingowych. Udział w organizacji eventów, konferencji. Pozyskiwanie Klientów B2B, B2C. NASZE OCZEKIWANIA: Mi...

17.05.202417.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Grafik komputerowy / Graficzka komputerowa → e-marketing Bydgoszcz

PIKSEO SP. Z O.O. SP. K.PIKSEO SP. Z O.O. SP. K.
Bydgoszcz

Jako PIKSEO Sp. z o.o. Sp. K. jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce posiadającą status Premier Google Partner. Działamy w branży SEO, SEM oraz Social Media, a także zajmujemy się tworzeniem stron internetowych. Dołącz do #TEAMPIKSEO! Prześlij Nam swoje CV ...

13.05.202413.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Social Media/ Rejestratorka

AGNIESZKA TRAFNAAGNIESZKA TRAFNA
Osielsko

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Rehabilitacji Szpitala Eskulap , poszukujemy rejestratorki z doświadczeniem w zakresie marketingu i obsługi social mediów. Jeśli masz: świeży umysł, głowę pełną pomysłów, pozytywne nastawienie i nie boisz się wyzwań oraz posiadasz odpowiednie kwalifik...

16.05.202416.05.2024