Filtruj

Praca Specjalista Social Media - Cieszyn

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy specjalista ds. biznesu

LEASINGTEAMLEASINGTEAM
Cieszyn

Zakres obowiązków: pozyskiwanie potencjalnych Klientów dla firmy z wykorzystaniem dostępnych form komunikacji: telefon, e-mail czy Social Media, poszukiwanie nowych kanałów i sposobów dotarcia do potencjalnych Klientów, budowanie i pielęgnowanie silnych relacji poprzez komunikowanie się z potencjaln...

17.04.202417.04.2024

Specjalista ds. modelowania sylwetki Studio Figura Wisła

STUDIO FIGURASTUDIO FIGURA
Wisła

Studio Figura to profesjonalne studio modelowania sylwetki, które powstało z zamiarem niesienia pomocy Kobietom w ich drodze do lepszego samopoczucia, zdrowia i wyglądu. Poszukujemy uśmiechniętej, pełnej pozytywnej energii osoby do pracy w naszym Studio Figura Wisła :-) Wymagania: - Wykształcenie...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Skoczów