Filtruj

Praca Specjalista Sprzedazy Internetowej - Stary Wiśnicz

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

FIRMA ALEX PAWEŁ RZĄSAFIRMA ALEX PAWEŁ RZĄSA
Stary Wiśnicz

Zakres obowiązków: wystawianie ofert sprzedaży, zarządzania aukcjami internetowymi. uzupełnianie asortymentu, analiza wyników sprzedaży, telefoniczny kontakt z klientem Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Specjalista sprzedaży internetowej staż pracy ogółem - lata: 1 Br...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista/ specjalistka ds sprzedaży internetowej/ e-commerce

CLIMATEO.EU SP. Z O.O.CLIMATEO.EU SP. Z O.O.
Kokotów

ºClimateo jest wiodącym importerem i dystrybutorem produktów do wentylacji, klimatyzacji i poprawy warunków klimatycznych w pomieszczeniach, a także nowoczesnych rozwiązań dla domu i ogrodu. Jesteśmy równocześnie jednym z pionierów handlu e-commerce w Polsce i niekwestionowanym liderem e-sprzedaży...

10.05.202410.05.2024

Specjalista ds. sprzedaży online / Grafik

DARIUSZ WOJEWODADARIUSZ WOJEWODA
Brzesko

Magicprojects Centrum Druku i Reklamy zatrudni na stanowisku Grafik / Specjalista ds. sprzedaży online Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - współtworzenie, rozwój iobsługa drukarni internetowej. - Projektowanie graficzne - współtworzenie opisów, obróbka zdjęć produktów....

od 4300 zł