Filtruj

Praca Specjalista Techniczny - Inowrocław

1-2 z 2 ofert pracy

SPECJALISTA DS. TECHNICZNO-ADMINISTRACYJNYCH (NR 1221)

TWOJA WSPÓLNOTA SP. Z O.O.TWOJA WSPÓLNOTA SP. Z O.O.
Inowrocław

Zakres obowiązków: obsługa techniczna zarządzanych nieruchomości-wspólnot mieszkaniowych Wymagania: wykształcenie - budowlane średnie zawodowe umiejętność - znajomość pakietu MS Office umiejętność - prawo jazdy kat B pracowitość, staranność, umiejętność współpracy z klientami, mile widziane doświ...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Maszyn z Obsługą Wózka Widłowego

ON-ZINON-ZIN
Inowrocław

Firma ON-ZIN poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Maszyn. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym członkiem zespołu, odpowiedzialnym za profesjonalną obsługę i nadzór nad maszynami produkcyjnymi, zapewniając ich sprawną pracę i doskonałą jakość produkowanych wyrobó...

20.05.202420.05.2024