Filtruj

Praca Specjalista Techniczny - Opole

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalista ds. zakupów

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Opole

Zadania: realizacja procesów zakupowych oraz współpraca z centralnym działem zakupów poszukiwanie nowych dostawców i negocjacje handlowe współpraca z dostawcami w zakresie realizowanych zamówień Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zakupy materiałów technicznych) znajomość języka...

27.05.202427.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SPAWACZ MIG 135 (m / k)

nowa oferta
WALTER-FACH-KRAFT PERSONAL GMBHWALTER-FACH-KRAFT PERSONAL GMBH
Opole

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Dokładność i dbałość to cechy charakteryzujące przeprowadzane przez nas rekrutacje. Naszym Pracownikom zapewniamy zakwaterowanie oraz umowę o pracę, z biegi...