Filtruj

Praca Specjalista W Dziale Technicznym - Podlaski

1-2 z 2 ofert pracy

INSPEKTOR/SPECJALISTA

nowa oferta
SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W ŁOMŻYSZPITAL WOJEWÓDZKI IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W ŁOMŻY
Łomża

Zakres obowiązków: Prowadzenie spraw związanych z zapewnieniem prawidłowego funkcjonowania sieci i urządzeń będących w użytkowaniu Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2 wymagania: wykształcenie min. średnie- techniczne-el...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zdalny Księgowy/Księgowa inFakt | Pełna Księgowość

nowa oferta
INFAKTINFAKT
Białystok

O inFakt Od 2008 roku aktywnie działamy w branży księgowo-technologicznej. Stworzyliśmy autorską aplikację do prowadzenia księgowości i nieustannie ją rozwijamy. Chcemy, by jak najlepiej służyła przedsiębiorcom i księgowym, ułatwiając im prowadzenie biznesu i księgowości. Prowadzimy też Ogólnopolski...

11.06.202411.06.2024