Filtruj

Praca Specjalista Wsparcia Sprzedazy - Mielec

Specjalista ds. Sprzedaży(100% online) Praca online bez doświadczenia!

nowa oferta
PRACUJ MĄDRZEPRACUJ MĄDRZE
Mielec

Poszukujemy Partnerów do współpracy w zakresie Marketing/Reklama/Influencer (bez udostępniania swojego wizerunku w mediach społecznościowych). Osób które nie boją się nowych wyzwań I które mają już dość przeglądania ofert, które są na jedno kopyto. Nie jest to oferta pracy w MLM/AVON/ORIFLAME/TESTE...

20.05.202420.05.2024
od 4300 zł

Tell: Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange - Dębica

GRUPA OEXGRUPA OEX
Dębica

TELL Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange. Poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę ! Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange Miejsce pracy: Dębica Będziesz odpowiedzialny/a za: bezp...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange

PRO PEOPLE SP. Z O.O.PRO PEOPLE SP. Z O.O.
Dębica

TWOJE ZADANIA: bezpośredni kontakt z klientami w salonie Orange aktywna sprzedaż i promowanie produktów oraz usług oferowanych przez naszą firmę reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta budowanie długotrwałych relacji z klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku OD NAS OTRZYMA...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0373 s