Filtruj

Praca Specjalista - Inowrocław

1-2 z 2 ofert pracy

Psycholog/ Psychoterapeuta Inowrocław

ADAMADAM
Inowrocław

Poszukujemy doświadczonego i pełnego pasji psychologa/psychoterapeuty, który dołączy do naszego zespołu w renomowanym gabinecie Skowron Med. Jesteśmy dynamiczną, skupiającą się na pacjencie placówką, gdzie dbamy o komfort pacjentów i całego zespołu. Czego oczekujemy: • Wykształcenia wyższego z za...

09.04.202409.04.2024
od 100 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DS. REHABILITACJI - MUZYKOTERAPEUTA W WARSZTACIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ "DĄB"(NR 1076)

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
Białe Błota

Zakres obowiązków: Do szczegółowych zadań przede wszystkim należą: 1. Podejmowanie działań muzykoterapeutycznych skierowanych na usunięcie napięć psychofizycznych i korygowanie zaburzonych funkcji organizmu uczestników WTZ. 2. Prowadzenie zajęć z wykorzystaniem techniki aktywnej w oparciu o śpiew, g...

17.04.202417.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0464 s