Filtruj

Praca Specjalista - Nowe

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE GALICYJSKIENIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE GALICYJSKIE
Nowy Sącz

Niepubliczne przedszkole o ugruntowanej pozycji w Nowym Sączu aktualnie poszukuje osoby na stanowisko psychologa.WYMAGANIA: •Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), adekwatne do stanowiska •Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne•Umiejętności w pracy z dziećmi z trudnościami emocjonalnymi oraz rozw...

18.04.202418.04.2024

NAUCZYCIEL MATEMATYKI

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIMZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków: Realizacja podstawy programowej, wspieranie rozwoju podopiecznych, planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydatktycznej, wspieranie rozwoju psychofizycznego uczniów ich zdolności i zainteresowań, współpraca z rodzicami i specjalistami różnego typu, dbanie o bezpieczeństwo, pro...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Manager Sklepu - Agent Delikatesy Centrum Nowa Ruda

DELIKATESY CENTRUM SP. Z O.O.DELIKATESY CENTRUM SP. Z O.O.
Nowa Ruda

Delikatesy Centrum to wiodąca sieć supermarketów w Polsce. W związku z rozwojem konceptu sklepów w modelu agencyjnym poszukujemy Partnerów, którzy będą gotowi poprowadzić swój sklep nie inwestując własnych środków finansowych. Jako Manager Sklepu – Agent na podstawie umowy o współpracę, będziesz ...

02.04.202402.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie