Filtruj

Praca Spedycja Krajowa - Piotrków Trybunalski

1-3 z 3 ofert pracy

Spedytor Międzynarodowy

HART LOGISTICS SP. Z O.O. SP. K.HART LOGISTICS SP. Z O.O. SP. K.
Piotrków Trybunalski

Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań. Bez względu na rolę, każdy jest wyjątkowy. Dołącz do nas i Ty! Specjalizujemy się w świadczeniu...

11.04.202411.04.2024

KIEROWCA KAT C+E

WIKO-TRANS TRANSPORT I SPEDYCJA ŁUKASZ DĄBEKWIKO-TRANS TRANSPORT I SPEDYCJA ŁUKASZ DĄBEK
Gazomia Nowa

Zakres obowiązków: Transport towarów na terenie kraju praca w godzinach: 08:00 - 16:00; 20:00 - 04:00 codzienne powroty do domu Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E kwalifikacje zawdowe...

03.04.202403.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca kat C+E

Transport towarów na terenie kraju praca w godzinach: 08:00 - 16:00; 20:00 - 04:00 codzienne powroty do domu...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0549 s