Filtruj

Praca Spedytor Krajowy I Miedzynarodowy - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

Spedytor międzynarodowy z doświadczeniem

STM GROUP SP. Z O.O.STM GROUP SP. Z O.O.
Olsztyn

Zakres obowiązków: Organizacja transportów FTL/LTL na trasach międzynarodowych; Planowanie przewozów oraz ustalanie warunków transportu; Przygotowywanie wycen dla klientów firmy; Dbanie o wysoką jakość usług oferowanych klientom; Współpraca z działem administracyjnym; Aktywne poszukiwanie nowych kli...

23.04.202423.04.2024

Pracownik biurowy / Logistyk / Spedytor międzynarodowy

MARZENAMARZENA
Olsztyn

Firma transportowa z siedzibą w Olsztynie poszukuje pracownika na stanowisko spedytora międzynarodowego. Nasze oczekiwania: · Doświadczenie w pracy na stanowisku Spedytora międzynarodowego; · Swobodna komunikacja w języku angielskim lub niemieckim; · Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji; ...

22.06.202322.06.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Olsztyn, Wyszyńskiego 1

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży TSL, która swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Specjalizacja w jednym sektorze sprawia, że jesteśmy szybcy i skuteczni w działaniu, w odróżnieniu od firm, których działalność...

22.04.202422.04.2024
od 6 zł