Filtruj

Praca Spedytor Miedzynarodowy - Sosnowiec

1-3 z 3 ofert pracy

Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

nowa oferta
TALENT FLOW SP. Z O.O.TALENT FLOW SP. Z O.O.
Sosnowiec

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytora Międzynarodowego. Nowa osoba dołączy do zespołu, który obsługuje klientów krajowych, jak i międzynarodowych. Konieczne na tym stanowisku będzie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i współpracy z fl...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Spedytor międzynarodowy

nowa oferta
ELŻBIETAELŻBIETA
Tychy

Opis stanowiska: Pozyskiwanie, organizacja i nadzór zleceń transportowych własnej floty - solówki do 7,5t dmc Dbanie o wysoką jakość obsługi realizowanych zleceń Utrzymywanie dobrych relacji z klientami, kierowcami oraz podwykonawcami Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego ...

21.05.202421.05.2024

Spedytor

nowa oferta
SMART-HRSMART-HR
Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Planowanie, organizację i koordynację transportów międzynarodowych i krajowych, Realizację zleceń złożonych przez klientów i zapewnienie ich terminowego wykonania, Aktywne pozyskiwanie klientów, Budowanie oraz utrzymywanie długofalowych r...