Filtruj

Praca Spedytor W Transporcie Miedzynarodowym - Żalno

1-3 z 3 ofert pracy

Spedytor w transporcie międzynarodowym

GRZEGORZGRZEGORZ
Żalno

Twój zakres obowiązków: Pozyskiwanie ładunków i zleceń spedycyjnych; Bieżący kontakt z kontrahentami, przewoźnikami i kierowcami; Wycena transportów oraz praca na giełdach transportowych i platformach; Monitoring i kontrola realizacji zleceń. Nasze wymagania: Wymagane doświadczenie w spedycji;...

06.08.202406.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca miedzynarodowy kat. B

PHU IRENEUSZ JUHNKEPHU IRENEUSZ JUHNKE
Człuchów

Opis W związku z dynamicznym rozwojem firmy i poszerzaniem floty zatrudnimy kierowcę kat. B w transporcie międzynarodowym. Oferujemy: · umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia, na życzenie pracownika · atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo - adekwatne do zaangażowania i posiadanego doś...

05.09.202405.09.2024
od 4500 zł

Praca dla spedytor / handlowiec

BIURO.DKS.LOGISTICSBIURO.DKS.LOGISTICS
Chojnice

DKS-LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Chojnicach zatrudni osobę na stanowisko: Spedytor krajowy i międzynarodowy ( auta dostawcze do 3,5T)/ Handlowiec. Wymagane doświadczenie. W zakres Twoich obowiązków wchodzić będzie: Aktywne poszukiwanie zleceń transportowych i pozyskiwanie klientów w oparciu o ...

30.07.202430.07.2024
od 4500 zł