Filtruj

Praca Spoldzielnia Mieszkaniowa - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię pracowników

ZRB - JAN KUFEL, TEL. 609 059 334ZRB - JAN KUFEL, TEL. 609 059 334
Bielsko-Biała

Zatrudnię pracowników do prac remontowych w obiektach Spółdzielni Mieszkaniowych /balkony, tarasy, klatki schodowe, schody wejściowe itp./ na terenie Bielska-Białej. Praca całoroczna....

07.05.202407.05.2024

KONSERWATOR- HYDRAULIK

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO - WŁASNOŚCIOWA W KĘTACHSPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO - WŁASNOŚCIOWA W KĘTACH
Kęty

Zakres obowiązków: 1.Wykonywanie robót hydraulicznych w zakresie napraw i konserwacji instalacji sieci wod-kan, co, ccw będącej w administrowaniu Spółdzielni. 2.Likwidacja wynikłych awarii sieci i instalacji wod-kan, co, ccw w lokalach będących w zasobach Spółdzielni. 3.Współpraca z innymi użytkowni...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH

PSZCZYŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWAPSZCZYŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
Pszczyna

Zakres obowiązków: Naliczanie opłat za lokale, sporządzanie Fv VAT, prowadzenie rejestru sprzedaży VAT, bieżące uzgadnianie obrotów i sald kont, przygotowywanie analiz ekonomiczno-finansowych, kontakt z mieszkańcami praca w godzinach 7:00 - 15:00 Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

08.05.202408.05.2024