Filtruj

Praca Sponsorowane - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

COPYWRITER

Kraków

Zakres obowiązków: Utworzenie 36 artykułów eksperckich i wysokiej jakości; utworzenie 36 artykułów sponsorowanych, tekstów do publikacji w social media, w tym w języku rosyjskim; utworzenie 18 tekstów reklamowych, opisów produktów oraz tekstów na strony internetowe. Wymagania: wykształcenie - wyższ...

12.06.202412.06.2024
Umowa o dziełoumowa o dzieło

Technik Utrzymania Ruchu

TEVA OPERATIONS POLAND SP. Z O.O.TEVA OPERATIONS POLAND SP. Z O.O.
Kraków

Kim jesteśmy Wspólnie realizujemy misję, której celem jest zrównoważona opieka zdrowotna. Zależy nam na dobru pacjentów, otaczających nas społeczności i planety, na której żyjemy. Pragniemy pomagać milionom osób z całego świata wieść zdrowsze życie. Ta misja jednoczy naszych Pracowników z prawie 60...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca/ Doradca Klienta Galeria Serenada Kraków

AGNIESZKAAGNIESZKA
Kraków

Szukasz ciekawej, inspirującej pracy? Jesteś pełen energii oraz chęci do działania? Jeśli lubisz kontakt z klientem, potrafisz działać zespołowo oraz masz smykałkę do sprzedaży, to świetnie trafiłeś! Firma PITBULL jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem odzieży oraz akcesoriów...

27.05.202427.05.2024