Filtruj

Praca Spozywczy - Radom

1-2 z 2 ofert pracy

130 - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE SPECJAŁ SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE SPECJAŁ SP. Z O.O.
Radom

Zakres obowiązków: Bezpośrednia obsługa klientów detalicznych w zakresie składania zamówień, akcji marketingowych i promocyjnych. Współpraca z działem zakupów oraz działem logistyki Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prawo jazdy B staż pracy ogółem - lata: 0, mies...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Od zaraz: ochrona sklepu z obsługą monitoringu Skaryszew

SERIS KONSALNET HOLDING S. A.SERIS KONSALNET HOLDING S. A.
Skaryszew

Nie boisz się nowych wyzwań? Szukasz pracy od zaraz? Aplikuj już dziś! Nie wymagamy doświadczenia ani specjalistycznych uprawnień - przyuczymy Cię do pracy! Od zaraz: ochrona sklepu z obsługą monitoringu Skaryszew Zapewnimy Ci: możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz zatrudnienie na umowę zlecenia i mo...

15.05.202415.05.2024