Filtruj

Praca Sprzatacz - Stalowa Wola

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy robotnika gospodarczego

S.I. ZRYWPOLS.I. ZRYWPOL
Stalowa Wola

Zatrudnimy osobę na stanowisko sprzątacz/robotnik gospodarczy.Wymagania:- prawo jazdy kat. B,- uprawnienia elektryczne, - wskazane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.Zakres prac:1)wykonywanie doraźnych prac murarskich, stolarskich, malarskich oraz drobnych napraw instalacji hydraulicznej,2)zabe...

10.09.202410.09.2024

SPRZĄTACZ/ ROBOTNIK GOSPODARCZY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0591Obowiązki:Wykonywanie prac gospodarczych w szczególności:- wykonywanie doraźnych prac murarskich, stolarskich, malarskich oraz drobnych napraw instalacji hydraulicznej.- zabezpieczenie punktów świetlnych, wymaina żarówek, kontaktów, itp.,- pielęgnacja drzew i krzewów, kosze...

06.09.202406.09.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ZRYWPOLSPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ZRYWPOL

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac gospodarczych w szczególności: - wykonywanie doraźnych prac murarskich, stolarskich, malarskich oraz drobnych napraw instalacji hydraulicznej. - zabezpieczenie punktów świetlnych, wymaina żarówek, kontaktów, itp., - pielęgnacja drzew i krzewów, koszenie trawy, prz...

27.08.202427.08.2024