Filtruj

Praca Sprzatacz

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątacz - Zmywacz Pomieszczeń Przetwórstwa Spożywczego

nowa oferta
ZAKŁADY MIĘSNE PEKPOL OSTROŁĘKA S. A.ZAKŁADY MIĘSNE PEKPOL OSTROŁĘKA S. A.
Polska

Sprzątacz - Zmywacz Pomieszczeń Przetwórstwa Spożywczego Wymagania Książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy. Komunikatywność. Odpowiedzialność oraz zaangażowanie. Gotowość do pracy w systemie III zmianowym. Oferujemy Pracę w firmie o gruntowanej pozyc...

04.05.202404.05.2024

Sprzątacz przemysłowy

WEURK BVWEURK BV
Almere Stad

Jesteś osobą pracowitą,mieszkasz w Almere lub okolicy i szukasz nowego wyzwania?Stawiasz na jakość i bezpieczeństwo oraz masz doświadczenie w dziedzinie czyszczenia przemysłowego?To właśnie Ciebie szukamy!Dla jednego z klientów w Almere poszukujemy osoby do sprzątania przemysłowego, która jest dostę...

03.05.202403.05.2024

PRACOWNIK PORZĄDKOWY / SPRZĄTACZ(KA)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE KONTRAKT MARTA BUCZYŃSKAPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE KONTRAKT MARTA BUCZYŃSKA
Gdańsk

Zakres obowiązków: Sprzątanie biur i części wspólnych biurowców, wspólnot mieszkaniowych, galerii handlowych, obiektów medycznych, terenów zewnętrznych, Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0199 s