Filtruj

Praca Sprzataczka Biurowa - Bełchatów

1-2 z 2 ofert pracy

SPRZĄTACZKA

BA-ZA - ZAPART I SYN SP. J.BA-ZA - ZAPART I SYN SP. J.
Bełchatów

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych w oddziałach Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bełchatowie 4 dni w tygodniu między 8:00 a 16:00 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziane także osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności....

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątaczka powierzchni biurowych

EMERSON POLSKA SP. Z O.O. SP. K.EMERSON POLSKA SP. Z O.O. SP. K.
Piotrków Trybunalski

Emerson Polska to nowoczesna i dynamicznie rozwijają ca si ę firma z 30-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Dostarczamy ponad 1000 produkt ó w do branży biuroserwisowej. Jesteśmy także jednym z największych w Europie producent ó w formularzy i druk ó w specjalistycznych, takich jak zdrapk...

26.04.202426.04.2024