Filtruj

Praca Sprzataczka Biurowa - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątaczka biura Katowice

TOPTOP
Katowice

Firma TOP poszukuje sprzątaczki do obiektu biurowego w centrum Katowic,pół etatu od 13.00 lub pełny etat od 6:00 ranoMożliwość umowy o pracę Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.kontakt. 8 8 3 5 3 3 5 3 3Sprzątamy także w miastach Chorzów, Siemianowice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, ...

13.05.202413.05.2024

SPRZĄTACZKA BIUROWA

nowa oferta
Zabrze

Zakres obowiązków: Sprzątanie biur. Praca od poniedziałku do piątku od godziny 17.00 do 21.00. Miejsce wykonywania pracy Zabrze Centrum. Oferta pracy wyłącznie dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wykształcenie bez znaczenia, orzeczony ...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZĄTACZKA (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE) [1/2 ETATU]

INTEGRACJA KŁODZKO SP. Z O.O.INTEGRACJA KŁODZKO SP. Z O.O.
Mysłowice

Zakres obowiązków: - Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych, korytarzach, sanitariatach oraz pomieszczeniu magazynowo-biurowym. - Praca od poniedziałku do piątku na 1/2 etatu w godzinach: 14:00-18:00. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - Punktualność umi...

21.05.202421.05.2024