Filtruj

Praca Sprzataczka Sprzatanie

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątaczka biurowa

nowa oferta
FIBERLINKFIBERLINK
Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Utrzymanie czystości na terenie obiektu Sprzątanie biura, stanowisk biurowych, pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, socjalnych, itp. Dbałość o porządek w miejscu pracy Praca w dwóch lokalizacjach: Kraków, Skawina WYMAGANIA: Bardzo dobra organizacja pracy Punktualność Dokładność Su...

09.05.202409.05.2024

Personel sprzątający – praca w Szwecji

nowa oferta
IN-SERV TEAM SP. Z O.O.IN-SERV TEAM SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca na stanowisku sprzątaczki na campingu Sprzątanie domków i części wspólnych WYMAGANIA: Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata Znajomość j. angielskiego - poziom komunikatywny OFERUJEMY: Stawka 9-11€/h na rękę BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji BEZPŁATNE ZAKW...

Sprzątaczka Wisła

nowa oferta
CLAR SYSTEM S. A.CLAR SYSTEM S. A.
Wisła

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 13/14 do 19/20. Sprzątanie sali obsługi, biur, części socjalnych oraz chodnika w okół budynku. WYMAGANIA: - Gotowość do pracy w godzinach od 13 do 19. - Mile widziane doświadczenie OFERUJEMY: Oferujemy umowę o pracę 5/8 etatu etat. St...