Filtruj

Praca Sprzataczka - Dankowice Drugie

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZĄTACZKA

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ZBIGNIEW BĄCZKOWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ZBIGNIEW BĄCZKOWSKI
Dankowice Drugie

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości pomieszczeń socjalnych i produkcyjnych. Zapewnienie czystych pojemników podczas produkcji. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Dyspozycyjność, sumienność...

23.07.202423.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZĄTACZKA

CLAR SYSTEM S. A.CLAR SYSTEM S. A.
Olesno

Zakres obowiązków: Praca polega na sprzataniu pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń socjalnych, toalet. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe [Inne] : oferta tylko dla osób z orzeczeniem...

11.09.202411.09.2024

Sprzątaczka

Olesno

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości na obiekcie. System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie....

09.04.202409.04.2024
od 27 zł