Filtruj

Praca Sprzataczka - Folwark

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZĄTACZKA

AMLUX SP. Z O.O.AMLUX SP. Z O.O.
Janików-Folwark

Zakres obowiązków: sprzątanie pokoi biurowych i holi Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

09.09.202409.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Sprzątaczka - Sprzątanie biur w Gnieźnie

FIRMA SPRZĄTAJĄCA CZYSTOŚĆFIRMA SPRZĄTAJĄCA CZYSTOŚĆ
Gniezno

Zatrudnimy osobę do sprzątania pomieszczeń biurowych. Praca na terenie Gniezna. Praca codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych po 4 godziny dziennie. Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Więcej informacji pod numerem 605 225 285....

11.09.202411.09.2024

Pracownik gospodarczy

HUNTERS24 SP. Z O.O. SP. K.HUNTERS24 SP. Z O.O. SP. K.
Września

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na rynku od 1990 r. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich, w tym ochrona osób i mienia, zabezpieczenie techniczne mienia, w tym m.in. monitoring systemów alarmowych, GPS, monitoring mobilny, wideo prewencja. ...

10.09.202410.09.2024