Filtruj

Praca Sprzataczka - Grudziądz

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w Austrii umowa bezpośrednia z pracodawcą

START.PAWALSTART.PAWAL
Grudziądz

Szukasz pracy, za granicą? Ta oferta jest na pewno dla Ciebie! Zajmujemy się pośrednictwem w pozyskiwaniu pracowników do hoteli i restauracji w Austrii! Poszukujemy pełnoletnich osób, do pracy, na różnych stanowiskach - Hausmeister ( pracownik porządkowy - „złota rączka” - Zimmermädchen (sprzątaczk...

30.04.202430.04.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątaczka biurowa

TOMASZTOMASZ
Kwidzyn

Firma zatrudni osobę do sprzątania pomieszczeń biurowych w miejscowości Kwidzyn. Praca od poniedziałku do piątku po 1,5 h dziennie. Wynagrodzenie 23 zł netto/godzina. Osoby zainteresowane prosimy wyłącznie o wiadomość SMS (w związku z nawałem pracy) w treści podając imię i nazwisko z dopiski...

10.05.202410.05.2024
od 27 zł

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZKA)

AJG SECURITY TECHNOLOGY SP. Z O.O.AJG SECURITY TECHNOLOGY SP. Z O.O.
Wąbrzeźno

Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

09.05.202409.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0300 s