Filtruj

Praca Sprzataczka - Kąty Wrocławskie

1-2 z 2 ofert pracy

Sprzątaczka biurowa z grupą bezpłatny dojazd Nowa Wieś Wrocł

ZAKŁADY USŁUGOWEZAKŁADY USŁUGOWE
Kąty Wrocławskie

Stabilna firma - Zakłady Usługowe EZT zatrudni osoby do utrzymania czystości biur korytarzy, sanitariatów w Nowej Wsi Wrocławskiej.Oferujemy bezpłatny dojazd do pracy i z pracy z różnych częściWrocławia.Oferujemy:umowę o pracęwsparcie doświadczonej kadry kierowniczejprzeszkolenieniezbędne narzędzia ...

25.04.202425.04.2024

SPRZĄTACZKA/SPRZĄTACZ

nowa oferta
SECURITY & CLEANING SYSTEM SP. Z O.O.SECURITY & CLEANING SYSTEM SP. Z O.O.
Wrocław

Zakres obowiązków: Sprzątanie powierzchni komunikacyjnych, pomieszczeń biurowych, socjalnych, toalet. Praca w godz.: 7:00-15:00. Oferta dostępna w sali A. Kontakt z pracodawcą - tel.: 512 043 447. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe zawód - Pracownik utrzyman...

27.04.202427.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0823 s