Filtruj

Praca Sprzataczka - Maszewo

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZĄTACZKA

CLEAN SERVICE Z.TARCZYLUK T.PRZERADZKACLEAN SERVICE Z.TARCZYLUK T.PRZERADZKA
Maszewo Duże

Zakres obowiązków: Sprzątanie obiektów w Maszewie Dużym. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane doświadczenie chęci do pracy...

28.06.202428.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - SPRZĄTACZKA

OSKAR CONSULTING SP. Z O.O.OSKAR CONSULTING SP. Z O.O.
Stargard

Zakres obowiązków: Sprzątanie biura - lokalu użytkowego 120 m Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

03.07.202403.07.2024

SPRZĄTACZKA

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI OSIR STARGARD SP. Z O.O.OŚRODEK SPORTU I REKREACJI OSIR STARGARD SP. Z O.O.
Stargard

Zakres obowiązków: 1)Utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach znajdujących się na obiekcie Pływalni przy ul. Szczecińskiej 35 - OSiR Stargard Sp. z o.o., 2)obsługa szatni, natrysków, 3)zapobieganie próbom dewastacji pomieszczeń i urządzeń, 4)wszelkie uszkodzenia zaistniałe podczas służ...

14.06.202414.06.2024