Filtruj

Praca Sprzataczka - Rogówko

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZĄTACZKA

ROKA PLUS SP. Z O.O.ROKA PLUS SP. Z O.O.
Rogówiec

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń administracyjno-biurowych, zaplecza socjalno-sanitarnego, ciągów komunikacyjnych i innych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Chęć do pracy....

09.05.202409.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZKA)

AJG SECURITY TECHNOLOGY SP. Z O.O.AJG SECURITY TECHNOLOGY SP. Z O.O.
Wąbrzeźno

Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Sprzątający/Sprzątaczka do biura

GRUPA TZMO S. A.GRUPA TZMO S. A.
Toruń

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie. Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Pracownik Sprzątający/Sprzątaczka Miejsce...

19.01.202419.01.2024