Filtruj

Praca Sprzataczka - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątaczka biurowa Dynów

ARMAARMA
Dynów

Firma ARMA , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości zatrudni : Sprzątaczkę biurową w Dynowie Praca od poniedziałku do piątku zmiany ranne do ustalenia z kierownkiem obiektu Utrzymanie czystości, pomieszczeń biurowych , Wymagania:Orzeczenie o niepełnosprawności,Oferuje...

14.05.202414.05.2024

SPRZĄTACZKA BIUROWA

ARMA SP. Z O.O.ARMA SP. Z O.O.
Sędziszów Małopolski

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych. Praca w godzinach popołudniowych 14:00 - 19:00, od poniedziałku do piątku na 1/2 etatu. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Strzyżów

Zakres obowiązków: Godziny pracy: 15:00-19:00 Utrzymanie czystości biur. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0253 s