Filtruj

Praca Sprzataczka - Sandomierz

1-3 z 3 ofert pracy

OSOBA SPRZĄTAJĄCA- ( 2GODZINY/TYGODNIOWO)

AMLUX SP. Z O.O.AMLUX SP. Z O.O.
Sandomierz

Zakres obowiązków: - utrzymanie czystości na terenie obiektu Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) - mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - praca ok. 2h/tygodniowo - godziny pracy do ustalenia z pracodawcą - praca na terenie mi...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy sprzątaczkę

S.I. ZRYWPOLS.I. ZRYWPOL
Stalowa Wola

Zatrudnimy osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko sprzątaczka. Zapewniamy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.Oczekujemy dyspozycyjności i sumiennej pracy....

29.04.202429.04.2024

Zatrudnimy osobę na stanowisko sprzątaczka. Zapewniamy stabilne warunki pracy na podstawie umowy o pracę. Praca od poniedziałku do piątku.Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności....

11.04.202411.04.2024