Filtruj

Praca Sprzataczka - Sitno

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZĄTACZKA/ PRACZKA

RAJPOL SP. Z O.O.RAJPOL SP. Z O.O.
Sitno

Zakres obowiązków: Sprzatanie pokoi pensjonariuszy, sprzątanie części wspólnych, obsługa pralki i suszarki, obsługa maglownicy. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

02.07.202402.07.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SPRZĄTACZKA BIUROWA

Myślibórz

Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń znajdujących się w obiekcie, ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych, utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz myc...

Pracownik utrzymania czystości - sprzątaczka

VREESPOLVREESPOL
Trzcińsko-Zdrój

Poszukujemy kandydata/osoby do utrzymania czystości w biurowcu w siedzibie Vreespol Sp. z o.o. przy ul. Chojnickiej 50 w Trzcińsku Zdroju. Zakres obowiązków: sprzątanie biur i pomieszczeń socjalnych. Praca w weekend (sobota i niedziela). Umowa zlecenie (ok. 80 godzin miesięcznie). Wynagrodzenie 2...

18.06.202418.06.2024
od 2499 zł