Filtruj

Praca Sprzataczka - Warnino

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZĄTACZKA

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO -WYCHOWAWCZY W WARNINIESPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO -WYCHOWAWCZY W WARNINIE
Warnino

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń placówki, dbanie o porządek na terenie ośrodka. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie min. podstawowe, empatia wobec osób z niepełnosprawnościami...

01.07.202401.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątaczka biurowa

ALBOR SP. Z O.O. SP. K.ALBOR SP. Z O.O. SP. K.
Koszalin

ALBOR Sp. z o.o. Sp. k. - Autoryzowany Partner Serwisowy MAN, poszukuje do nowo powstałego serwisu w Koszalinie osoby na stanowisko: SPRZĄTACZKA BIUROWA Oferta dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy w Koszalinie Miejsce pracy: KOSZALIN Ogólny zakres obowiązków: dbanie o otrzyma...

26.06.202426.06.2024

SPRZĄTACZKA

ZARZĄD OBIEKTÓW SPORTOWYCH SP. Z O.O.ZARZĄD OBIEKTÓW SPORTOWYCH SP. Z O.O.
Koszalin

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w Parku Wodnym Koszalin: strefa spa, strefa saun, biura, ciągi komunikacyjne, sanitariaty. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych oferta przezanczona również dla obywateli ...

11.06.202411.06.2024