Filtruj

Praca Sprzataczka - Zielonki

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątaczka

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 2 S. A.WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 2 S. A.
Zielonka

Sprzątaczka Miejsce pracy: Zielonka, ul. 111 Eskadry Myśliwskiej Opis stanowiska: utrzymywanie czystości pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych, klatek schodowych, powierzchni produkcyjnych oraz umywalni i toalet, mycie okien i powierzchni szklanych, utrzymanie czystości wokół budynków, dezyn...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy pokojowa

HOTEL ZIELONKIHOTEL ZIELONKI
Zielonki Parcela

Szukamy osoby, ktora chciala by dolaczyc do naszego zespolu na stanowisko pokojowa / sprzataczka. Zakres pracy to sprzatanie pokojow i restauracji. Szukamy osoby otwartej, usmiechnietej i lubiacej prace w zespole. Oferujemy posilki pracownicze. Serdecznie zapraszamy ;) Jeszcze prosba ! Zanim wysl...

06.06.202406.06.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZKA)

nowa oferta
Ciechanów

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obiekcie oraz wokół obiektu, sortowanie towaru. Wymagania: wykształcenie - podstawowe oferta po stażu...

27.06.202427.06.2024