Filtruj

Praca Sprzatajacy - Zielona Góra

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątanie Zielona Góra

nowa oferta
REKRUTACJAREKRUTACJA
Zielona Góra

Sprzątanie obiektów biurowych w Zielonej Górze. Pół etatu. Poniedziałek - piątek. Wolne weekendy. Godziny popołudniowe. Umowa o pracę....

10.06.202410.06.2024

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

POŁYSK ANNA MEWESPOŁYSK ANNA MEWES

Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PANIE DO SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO ZATRUDNIMY!!!

NATA SERVICE SP. Z O.O.NATA SERVICE SP. Z O.O.

PANIE DO SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO ZATRUDNIMY!!!Dynamicznie rozwijająca się firma.Zatrudni personel sprzątający na terenie Zielonej Góry!!!Zapewniamy:- miłą atmosferę w pracy- terminowe wypłacanie wynagrodzeń.- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (szkolenie w zakresie obsługi)- szkolenie dla person...

17.05.202417.05.2024