Filtruj

Praca Sprzatanie Biur - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

SERWIS SPRZĄTAJĄCY

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE VICOTEL SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE VICOTEL SP. Z O.O.
Legnica

Zakres obowiązków: - utrzymanie czystości wewnątrz obiektu (biura, korytarze, sanitariaty) - utrzymanie czystości na hali produkcyjnej i wokół niej Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

07.03.202407.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca od zaraz / sprzątanie biur na hali + mycie maszynowe/ ZŁOTORYJA

ANNAANNA
Złotoryja

Firma Amlux specjalizująca się w świadczeniu usług w branży porządkowej zatrudni energiczne osoby do sprzątania obiektu w Złotoryi przy ul. Przemysłowej. Sprzątanie biur na hali: Praca poniedziałek – piątek (poniedziałek od 10:00-13:00, od wtorku do piątku 14:00-17:00). Zakres obowiązków: Mycie ...

22.03.202422.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Koordynator serwisu sprzątającego - Lubin

VACO PUREVACO PURE
Lubin

VACO PURE dba o bezpieczeństwo sanitarne i czystość w obiektach, niezależnie od ich przeznaczenia. Oferujemy nowe usługi PURE, które polegają na kompleksowym, cyklicznym oraz interwencyjnym doczyszczaniu zakładów produkcyjnych, placówek handlowych, biur. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujem...

13.03.202413.03.2024